13.3. 2014Laci Kobulský

Laci a snowkiting

Nejnovější člen Horsefeathers rodiny Laci Kobulský vyrazil kvůli špatné zimě do Švýcarska, kde si super podmínek užívá dosytosti na snowboardu i se snowkitem.

“Nedostatok snehu, práce a frajerky ma donútil opustiť túto zimu domovinu a vydať sa za dobrodružstvom do bohatého Švajčiarska. Najprv som navštívil kamošov v strediskách Gstaad a Laax(viz. videa) a potom sa mi ozval šéf z letnej práce (švajčiarska kite škola v Egypte), či by som nemal záujem prísť k nemu pracovať do Bernina Passu (okolie St. Moritz). Najprv sa mi veľmi nechcelo, lebo moja zimná vášeň je snowkiting, ale keď k tomu šéf pridal sezónku na celé okolie, dohoda bola jasná :)

Dni ktoré strávim v snowparku Corvatsch sú super, ale väčšinu času trávim v práci so snowkitingom. Najprv som sa bál, že to bude dosť na prd: zima, vietok, hlboký sneh…uhh. Ale po pár pojazdoch ma to začalo fakt baviť! Zima bol môj najväčší strašiak, väčšina snowkiterov má draho vyzerajúce kombinézy a ja som bol len v mojej shredovej výstroji od HFka. Musím ale Horsefeathru (alebo ako to vyskloňovať haha) zoblahoželať za skvelý job – ani raz mi nebola zima PLUS nevyzerám teplo ako ostatný jazdci :D Inak snowkiting: predstavte si ze môžete jazdiť kďekoľvek po horách zasnežených prachom a skákať kedykoľvek! Krása…

Laci Kobulsky

Laci Kobulský

Čo ma na snowkite baví najviac je to, že doň môžem priniesť mnoho vecí zo snowboardu a hrať sa s terénom, ako prírodným tak umelým. Malý kopček môžem použiť ako U rampu a lavičku ako minijib Vrchol môjho snowkitingu bol keď nás navštívil český diktátor Murphy a spolu sme pokorili rail na vrchu vodnej hrádze nad jazerom! Bola to fakt prdel!

Takže dúfam, že do snowkite komunity prinesiem štýl zo snowboardu a posuniem celý šport :) ”

Laci Kobulsky

Laci Kobulský

Laci Kobulsky

Laci Kobulský

Image179

Laci Kobulský

Laci Kobulsky

Laci Kobulský

Laci Kobulsky

Laci Kobulský

Podobné články
11.6. 2019Laci Kobulský

Horsefeathers Skate & Create Session s Maxem Habancem

Už druhým rokem vám přinášíme výsledek spolupráce s našim teamovým riderem Maximem Habancem, který stojí i za svou letošní Horsefeathers Skate & Create Signature Line. S Maxem jsme v rámci uvedení jeho kolekce vyrazili i do několika českých měst, kde jsme se setkali s jeho fans, společně si zajezdili a uspořádali contest o několik kousků z Maxovy Signature Line. Jak Horsefeathers Skate & Create Session s Maxem Habancem proběhla? To se dozvíte na dalších řádcích našeho blogu.

Číst
29.5. 2019Laci Kobulský

Horsefeathers Kids Snowboard tour - Projekt Kaprun

Vzali jsme pět nejlepší riderů letošního ročníku Horsefeathers Kids Snowboard tour a společně jsme uzavřeli sezónu na rakouském ledovci Kaprun v rámci snowboardového campu od České Snowboardové školy - Projekt Kaprun.

Číst
6.5. 2019Laci Kobulský

Horsefeathers X Max Habanec Skate & Create Signature line

Skateboarding byl vždycky mnohem víc než jen sport díky tomu, že umožňuje každému najít si svou jedinečnou cestu ke stylu a kreativitě. Bez jasně stanovených hranic jsou hlavní podstatou osobní prožitky, a to je i hlavní myšlenka nové Horsefeathers X Max Skate & Create Signature line. Maxovi jsme na úvod položili několik otázek, takže ještě než si dnes představíme jednotlivé části letošní spolupráce, čeká nás krátký rozhovor.

Číst