Join our crew

E-STORE TERRITORY MANAGER (DEU,AUT,CHE)

HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR / E-STORE ODDĚLENÍ / PLZEŇ

Značka Horsefeathers clothing patří mezi nejvýznamější české výrobce oblečení pro zimní sporty a volný čas s působností ve více jak 25 zemích světa. Od prvního dne, kdy v roce 1989 v Britské Kolumbii vznikla myšlenka Horsefeathers, za ní stál snowboarding. Ten nepopsatelný pocit z ježdění a zároveň to, že člověk patří do této jedinečné komunity. Ze snowboardingu vznikla i první outerwearová kolekce, která měla splňovat naše potřeby na produkty, které na trhu chyběly. A tak je to i dnes, snowboarding nás provází neustále, je součástí naší DNA a našich produktů. Pokud tě zajímá online obchod, boardsports a chceš se podílet na budování značky Horsefeathers na mezinárodním trhu, tak právě teď hledáme kandidáta na pozici E-store Territory Manager (DEU,AUT,CHE).

Popis pozice:

  • Kompletní správa a administrace německé verze e-shopu.
  • Příprava lokálních strategií ve spolupráci s E-store Manažerem.
  • Analýza a rozvoj prodejů v rámci teritoria.
  • Dohled nad plněním prodejních cílů.
  • Příprava produktových dat v němčině.
  • Správa německých marketingových kanálů.
  • Příprava materiálů a textů pro Online Marketingového Specialistu.
  • Komunikace s německy mluvícími zákazníky.

Požadované dovednosti a zkušenosti:

  • Perfektní znalost NJ slovem i písmem.
  • Znalost prostředí online obchodu.
  • Důslednost, flexibilnost, samostatnost, spolehlivost.
  • Schopnost realizovat komplexní úkoly a řešit problémy.
  • Schopnost dodržovat předem stanovené časové harmonogramy.
  • Schopnost pracovat na více projektech současně.
  • Ochota učit se nové věci a zájem o online obchod a marketing.
  • Orientace v boardsports a snowboardingu.
  • Znalost ekonomického softwaru Altus Vario výhodou.

Typ pracovního úvazku: Hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: Plzeň

Hledáme motivovaného a energického jedince, který/á se zapojí do našeho E-store teamu a bude se podílet na jeho mezinárodním rozvoji. Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, pozitivní a neformální pracovní prostředí, možnost profesního růstu a účast na mezinárodních projektech, firemní benefity, pružnou pracovní dobu a služební mobil.

Zašli nám CV a motivační dopis, ve kterém uveď proč chceš pracovat právě pro značku Horsefeathers a proč jsi zrovna ty vhodným kandidátem na tuto pozici.