Join our crew

ASISTENT DESIGNÉRA / MERCHANDISER

HLAVNÍ NEBO VEDLEJŠÍ PRACOVNÍ POMĚR / VÝROBNÍ ODDĚLENÍ / PLZEŇ

Značka Horsefeathers clothing patří mezi nejvýznamnější české výrobce oblečení pro zimní sporty a volný čas s působností ve více jak 25 zemích světa. Od prvního dne, kdy v roce 1989 v Britské Kolumbii vznikla myšlenka Horsefeathers, za ní stál snowboarding. Ten nepopsatelný pocit z ježdění a zároveň to, že člověk patří do této jedinečné komunity. Ze snowboardingu vznikla i první outerwearová kolekce, která měla splňovat naše potřeby na produkty, které na trhu chyběly. A tak je to i dnes, snowboarding nás provází neustále, je součástí naší DNA a našich produktů. Pokud sdílíš naše nadšení, zajímají tě boardsports, dění kolem nich a chceš se podílet na budování značky Horsefeathers, tak právě teď hledáme nového kolegu na pozici Asistent Designéra / Merchandiser do našeho výrobního oddělení.

Popis pozice:

  • Spolupráce s teamem designérů
  • Komunikace s dodavateli (anj, čj)
  • Evidence a správa výrobních dokumentů a kalkulací
  • Evidence a správa materiálů a doplňků
  • Kontrola kvality produktů / vzorků

Požadované dovednosti a zkušenosti:

  • Znalost anglického jazyka - aktivní komunikace slovem i písmem
  • Znalost MS Office (Excel, Word)
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Ochota učit se nové věci a zájem o výrobní postupy

Typ pracovního úvazku: Hlavní nebo vedlejší pracovní poměr
Místo výkonu práce: Plzeň
Nástup možný ihned

Hledáme organizačně schopného jedince, který/á se připojí k teamu designérů a bude se podílet na tvorbě kolekcí značky Horsefeathers. Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, pozitivní a neformální pracovní prostředí, možnost profesního růstu a účast na mezinárodních projektech, firemní benefity a pružnou pracovní dobu.

Pokud tě tato pozice zaujala, pošli nám CV a motivační dopis, ve kterém uveď proč chceš pracovat právě pro značku Horsefeathers a proč jsi zrovna ty vhodným kandidátem na tuto pozici.