Shopping cart

Close

No products in shopping cart

Free shipping from 300,00 €

30-Day Return

POMOŽ NÁM S TVORBOU NOVÉ KOLEKCE A DOSTAŇ ODMĚNU!

Průzkum ukončen, děkujeme!

(Časová náročnost dotazníku cca 2.minuty. Dotazník obsahuje 1 otázku.)

Staň se členem Horsefeathers family a získej spoustu výhod

To nejdůležitější při tvorbě nových kolekcí je feedback od vás fanoušků a proto bychom tě rádi zapojili do tvorby nové bike kolekce SS2025, na které nyní usilovně pracujeme. Zabere ti to chvilku, jeden klik, a nám to velmi pomůže. Jako odměnu za tvůj feedback pro tebe máme voucher na 300 Kč, který ti následně pošleme na e-mail a který můžeš využít při nákupu nad 900 Kč. Nejdříve ti bundu Peyton ale představíme:

Bike bunda Peyton

Bundu Peyton jsme vybavili 2.5 vrstvým materiálem UltraTech s laminovanou membránou, YKK zipy, kapucí kompatibilní s helmou a podlepením všech švů. Tato shell bunda splňuje všechny parametry pro bundy na kolo - voděodolnost, prodyšnost, nízkou váhu a lehkou sbalitelnost. Peyton je ideální společník do jakéhokoliv počasí.

VODĚODOLNÁ BUNDA: 10.000 mm / 10.000 gm 
BUNDA BEZ ZATEPLENÍ: Shell bunda bez podšívky
URČENÍ A STŘIH BUNDY: Odolná bike bunda pro časté změny počasí.

CENA: 3.299 Kč

Nyní stačí vybrat barvu, kterou by sis rád pořídil zakliknutím varianty níže a odesláním formuláře. Případně, kdyby jsi nevybral ani jednu, dej nám vědět jakou nebo proč jsi nevybral. Za tvůj čas předem díky! Vouchery budeme odesílat po uzavření půzkumu. 

ℹ️ Pokud by jsi potřeboval pomoct nebo měl dotaz, neváhej se na nás obrátit na chatu níže nebo na info@horsefeathers.cz.

PROHLÉDNI SI AKTUÁLNÍ BIKE KOLEKCI

Log In