Shopping cart

Close

No products in shopping cart

Free shipping from 60,00 €

30-Day Return

#Copatutoje(12)

#COPATUTOJE, the legendary Pilsen collection is back! Express your love for Pilsen and, at the same time, support the Oncology and Radiotherapy Clinic of the University Hospital Pilsen.

Filters

Filter selection

Size

Color

Fit

Gender

Campaign

SLEDUJ #COPATUTOJE

PROJEKT #COPATUTOJE 2020

Společně jsem Vyjádři svou náklonnost k Plzni a podpoř Onkologickou a radioterapeutickou kliniku Fakultní nemocnice Plzeň.

Pamatuješ si ještě legendární kšiltovku COPATUTOJE? Tento ikonický produkt vzešel z naší spolupráce s městem Plzeň v roce 2015. Tehdy Plzeň získala titul evropské hlavní město kultury. Kolekce produktů s typickým plzeňským nářečím se stala nedílnou součástí celého roku a spojila všechny obyvatele, fanoušky a příznivce města Plzně i plzeňského regionu.

Letos, po pěti letech, dozrál čas spolupráci na projektu COPATUTOJE obnovit a posunout ji o kus dále. Produkty COPATUTOJE ukázaly obrovskou chuť všech vyjádřit svou náklonnost k Plzni, a proto bychom v budoucnu společné energie rádi využili k podpoře dobré věci.

Stále stoupající počet onkologických onemocnění různých druhů si kolem nás vybírá nemilosrdnou daň, proto jsme se rozhodli věnovat část výtěžku z prodeje nové kolekce COPATUTOJE Onkologické a radioterapeutické klinice Fakultní nemocnice Plzeň. Tato klinika plzeňské fakultní nemocnice patří k vůbec největším v České republice a každý rok pomáhá tisícům pacientů překonat jejich těžkou životní situaci. Vážíme si práce a množství energie všech na tomto odborném pracovišti a rádi bychom jim naším společným projektem pomohli k získání potřebných prostředků pro úspěšné naplnění jejich zodpovědné a obdivuhodné práce.

Koupí produktu s logem HORSEFEATHERS COPATUTOJE tak získáš nejen unikátní plzeňský produkt, ale zároveň přispěješ konkrétní částkou na Onkologickou a radioterapeutickou kliniku Fakultní nemocnice Plzeň.

Společně jsem vybrali už přes 600.000 Kč. Děkujeme! Dary z prodejů kolekce budou průběžně vkládány na transparentní účet č. 123-808660247/0100 vedený u Komerční banky. Stav účtu můžeš sledovat zde.

Budeme rádi, pokud svůj život s produkty COPATUTOJE s námi budeš sdílet pomocí hashtagu #copatutoje.

Děkujeme za přízeň a podporu!

Log In